Aktuality

Kino pro seniory

Aktualizováno: Kapacita sálu je již naplněna.

Aktivity pro seniory v Olomouci

Zajímavá přednáška nebo kino zdarma? Nenechte si ujít nabídku aktivit pro seniory ve městě Olomouci. Odbor sociálních služeb pod záštitou náměstka primátora Ladislava Šnevajse, plánuje i v letošním roce řadu aktivit, o kterých se můžete dozvědět na stránkách https://proseniory.olomouc.eu/uvod nebo www.facebook.com/olomouckysenior.

Změny jízdních řádů MHD k 1. 3. 2018

Nové jízdní řády několika autobusových linek olomoucké MHD cestujícím vrací spoje i častější intervaly. Změny v zóně 71 začnou platit od 1. března. Úpravy zohledňují změny linek veřejné autobusové dopravy objednávané Olomouckým krajem a reagují na podněty veřejnosti.

Český statistický úřad zahajuje šetření v domácnostech

Začíná šetření životních podmínek a příjmů domácností. Český statistický úřad sbírá aktuální údaje pro hodnocení sociální a ekonomické situace obyvatel. Odborně proškolení tazatelé navštíví v období od 3. února do 27. května více než 11 tisíc domácností v České republice.

Po zimní odmlce otevírá Flora pro veřejnost sbírkové skleníky

Sbírkové skleníky Výstaviště Flora Olomouc ve Smetanových sadech o víkendu veřejnosti znovu otevírají brány do světa exotických rostlin a živočichů. Po zimní údržbě budou skleníky veřejnosti opět zpřístupněné od 9.30 do 16 hodin.
Více aktualit