Aktuality

Vycházejí srpnové Olomoucké listy

Dnes začala distribuce srpnového čísla Olomouckých listů do domácností. Tématem městského zpravodaj je tentokrát Olomouc z výšky. Vyhlídka je něco, co člověku vyrazí dech nebo ho alespoň zaujme. A v Olomouci je z výšky na co koukat. Redaktoři zjišťovali, jaké to je bydlet vysoko, rozhlížet se u kávy nebo úřadovat nad naším městem. Co si o výškových budovách myslí olomoučtí zastupitelé, a jestli je potřeba chránit olomoucké panorama, jsme se některých zeptali v anketě.

Den pro rodinu vlastní i náhradní - Rodinná pohoda a zábava!

Statutární město Olomouc, Olomoucký kraj a Rodinné pasy Olomouckého kraje Vás zvou na oblíbenou akci pro rodiny vlastní a náhradní, která se koná 11. 9. 2022 od 9:30 hodin do cca 16:00 hodin ve Smetanových sadech v Olomouci.

Aktivní seniory podpoří město dvěma miliony korun

Jak přispět k aktivnějšímu trávení volného času seniorů? Město Olomouc na projekt podpory volnočasových aktivit starších Olomoučanů vyčlenilo dva miliony korun. Občané starší šedesáti let s trvalým bydlištěm v Olomouci mohou žádat o příspěvek 500 korun na kulturní, sportovní a volnočasové aktivity. Ten obdrží ve formě voucheru, který mohou dle svého uvážení uplatnit u některého ze zapojených poskytovatelů.

Vycházejí červencové Olomoucké listy

Dnes začala distribuce nového červencového čísla Olomouckých listů do domácností. Městský zpravodaj má tentokrát za téma slavnostní předávání Cen města. Jejich laureáty, kterých je pět, vám podrobně představíme.

Zájezd Onko klubu Olomouc do Bezděkova a Zábřeha na Moravě

Ve středu 15. června vyjelo autobusem 44 členek našeho Onko klubu Slunečnice na poslední výlet před prázdninami. Cílem byl levandulový statek v Bezděkově, levandulová kavárna v Zábřeze na Moravě a rodinná konzervárna rovněž v Zábřeze.
Více aktualit