Aktuality

V Olomouci začalo fungovat poradenské místo pro seniory

Nové poradenské místo pro seniory pod názvem OLsen otevřel 13. června odbor sociálních věcí Magistrátu města Olomouce v prostorách městského klubu volnočasových aktivit Javoříčská 2 v centru města.

Vycházejí červnové Olomoucké listy

V těchto dnech vychází nové číslo časopisu Olomoucké listy, který pravidelně přináší do všech schránek ve městě aktuality o dění v Olomouci. Měsíčník tak opět nabízí zajímavé čtení nejen pro občany hanácké metropole.

Den otevřených dveří v Dopravním podniku

Dopravní podnik města Olomouce slaví významné výročí. Od zahájení tramvajového provozu v Olomouci letos uplyne 120 let. K této příležitosti je 1. 6. 2019 v době od 9:00 od 16:00 hod. připraven Den otevřených dveří v tramvajové vozovně v ul. Koželužská.

V Olomouci je nabídka aktivit pro seniory pestrá

Olomouc se i v letošním roce snaží o získání ocenění obec přátelská seniorům, ale není to zásluha pouze města, nabídek pro seniory je celá řada a jen tak pro zajímavost uvedeme pár akcí, na které se můžete těšit v červnu:

Army Veteran Day Olomouc

Baseballový areál na Lazcích bude 1. června hostit unikátní akci. Army Veteran Day Olomouc 2019 nabídne setkání s válečnými veterány, ukázky rozmanité vojenské techniky včetně bojového tanku T-72M4 CZ a přiletí také vojenský vrtulník Mi-17.
Více aktualit