Aktuality

Výlet přerovským luhem

Výlet přerovským luhem naplánoval OSV MMOl na 22.9.2022. Nestálé počasí, které v tomto období připomíná spíš duben, některé přihlášené odradilo. Ti, kteří do Přerova nakonec dorazili se mohli těšit na velmi zajímavou cestu, která je prostřednictvím 11 zastavení, seznámila například s historií města, a s přírodními zvláštnostmi, kterými se město Přerov pyšní.

Senioři z Chválkovic dostali cyklistický trenažer

Unikátní trenažer hand bike cyklistiky mají zcela nové k užívání obyvatelé olomouckého Domova seniorů Pohoda Chválkovice. K získání jedinečného zařízení pro sportování seniorů pomohl charitativní závod a projekt Sportuje celá Olomouc. Záštitu nad ním převzala náměstkyně primátora Markéta Záleská.

Centrum města bude na tři dny patřit sportu

Třídenním festivalem vyvrcholí na Horním náměstí projekt Sportuje celá Olomouc 2022, jehož akce se po celý rok snažily co nejvíce podporovat aktivní využití volného času všech generací. Sportu bude centrum města patřit od 15. do 17. září, v rámci posledního dne přijede akci podpořit také olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle.

Bowlingový turnaj pro seniory o pohár náměstkyně

Bowlingový turnaj pro seniory "o putovní pohár náměstkyně primátora paní Evy Kolářové" se konal v úterý 6.9.2022 v bowling centru Šantovka.

Seniorský pétangue 2022 v Hradci Králové

Příjemnou novinkou, která aktivizuje seniory olomouckých klubů je fyzicky nenáročná, ale velmi zábavná kolektivní hra pétangue. Několik olomouckých klubů již v loňském roce začalo trénovat a v červnu letošního roku jsme se zúčastnili již druhého ročníku soutěžního setkání v Hradci Králové.
Více aktualit