Aktuality

Senioři navštívili Slovensko

Někteří členové KS Peškova se zúčastnili v druhé polovině června šestidenního wellness pobytu v hotelu Bránica na Slovensku. Součástí programu byly zajímavé zájezdy, například na Oravský hrad či do Staré Bystřice v níž se nachází první slovenský orloj. Kromě hodin představuje širokou dřevěnou stavbu s různými záhyby, vlnkami a sochami.

Čtěte červencové Olomoucké listy - novinky z našeho města

V těchto dnech probíhá distribuce červencového čísla Olomouckých listů. Hlavním tématem populárního měsíčníku je městský turismus. Být turistou ve vlastním městě není nic neobvyklého.

Nové číslo časopisu Olomoucký senior zpestřuje začátek léta

Léto je tady a s ním i druhé letošní číslo čtvrtletníku Olomoucký senior, vydávaného městem Olomouc. Čtenáři se dozvědí, jaké akce pro naše nejstarší spoluobčany v našem městě a okolí proběhly během jara a jaké se chystají na nejbližší období.

Senioři se vzdělávali v oblasti digitální gramotnosti

Na jaře proběhlo v Olomouci deset tematicky zaměřených besed neziskové organizace SeniorOn, která se věnuje edukaci seniorů v oblasti digitální gramotnosti.

Klub seniorů Polská rekapituluje svou pololetní činnost

S blížícím se koncem prvního pololetí roku 2024 můžeme lehce zrekapitulovat naši činnost. Zahrnovala nejen řadu kulturních, sportovních či turistických akcí, ale také dárcovství. Rád bych poděkoval některým našim členům, kteří reagovali na výzvu FN Olomouc, šli darovat krev a pomohli nemocnici doplnit zásoby této vzácné tekutiny.
Více aktualit