Aktuality

Čerstvé vydání Olomouckého seniora se ohlíží za létem

Společně prožitý čas je nejlepší, hlásá nadpis úvodníku nového čísla časopisu Olomoucký senior, který už desátým rokem vydává město Olomouc nejen pro nejstarší generaci svých občanů. Ve třetím letošním vydání čtvrtletníku, který vychází na konci září, se dočtete mimo jiné, jaké aktivity jsou připraveny v rámci podzimního cyklu Obec přátelská rodině a seniorům, jak proběhl červnový zájezd olomouckých seniorů na Lipno a jaké společné zážitky mají z návštěvy přátel z Hradce Králové v našem městě.

Výtvarné hrátky s lektorkou Ing. Lenkou Vyhlídalovou

Rodinné centrum Heřmánek si pro vás připravilo páteční odpoledne s relaxačními výtvarnými technikami. Jedná se o nenáročné, ale kreativní techniky, které zvládnou zájemci každého věku.

Olomouc – město přátelské rodině a seniorům – nabídka akcí na říjen 2023

Statutární město Olomouc letos získalo ocenění Obec přátelská rodině a seniorům a chce to oslavit se svými občany. Pro rodiny s dětmi, pro seniory a také dohromady pro všechny generace přichystalo město ve spolupráci s partnery zajímavé akce, na které jste srdečně zváni i vy. Díky získané dotaci jsou všechny akce pro účastníky zdarma.

Bezpečí – beseda s Městskou policií Olomouc

Beseda pro seniory o zásadách bezpečného chování a předcházení protiprávního jednání, které je pácháno na seniorech. Účastníci besedy obdrží alarm – dveřní zarážku. Beseda se uskuteční v pondělí 30. října a ve čtvrtek 23. listopadu, a to v čase od 14:00 do 15:00 hod. v prostorách komunitního centra na ul. Peškova 1.

Cestopisné přednášky s manžely Poulíkovými

Zveme vás na cestopisné přednášky, Norsko – cesta na sever, která se uskuteční dne 12. října, a Palau – nedotčený ráj ostrovního státu v Tichomoří, která proběhne dne 16. listopadu. Obě přednášky se uskuteční v čase od 14:30 do 16:30 hodin v prostorách komunitního centra Peškova 1.
Více aktualit