Aktuality

Adventní setkání pro seniory

Ve středu 6. prosince 2023 proběhla na výstavišti Flora Olomouc velká akce pro starší Olomoučany a jejich vnoučata. Odbor sociálních věcí ve spolupráci s dobrovolníky z Univerzity Palackého připravili adventní setkání seniorů, na které byli pozváni nejen členové klubů, ale i všichni ostatní senioři z Olomouce i jejího okolí. Cílem akce bylo, ukázat návštěvníkům, o čem jsou naše kluby pro seniory a co od nich mohou očekávat.

Zimní vydání Olomouckého seniora

Aktuality nejen z městských klubů, o Vánocích před sto lety a čtenářská soutěž. Desátý ročník časopisu Olomoucký senior, který každého čtvrt roku vydává město Olomouc, se uzavírá čerstvým prosincovým číslem.

Vycházejí prosincové Olomoucké listy

V těchto dnech dostávají Olomoučané do schránek další, v letošním roce poslední vydání populárních Olomouckých listů. Časopis standardně přináší informace o dění v hanácké metropoli.

Advent pro seniory a vnoučata

Živá hudba, vánoční dílničky i vědomostní kvíz o ceny čeká zdarma seniory na adventním setkání v pavilonu A Výstaviště Flora. Navíc se budou moci seznámit s činností všech 22 olomouckých klubů, které právě nabírají nové členy.

Adventní setkání seniorů aneb Kluby pro seniory města Olomouce se představují

Město Olomouc podporuje aktivní stárnutí. Jedním z dlouhodobě nejúspěšnějších projektů odboru sociálních věcí olomouckého magistrátu jsou kluby pro seniory, které lidem pomáhají zůstat společensky aktivní i v pokročilém věku.
Více aktualit