Aktuality

Vycházejí červencové Olomoucké listy

V těchto dnech je do všech schránek v Olomouci distribuováno nové vydání časopisu Olomoucké listy. Oblíbené periodikum informuje kromě jiného o tom, že návrh nové parkovací politiky je dopracován a připraven k představení a projednání s veřejností. V tématu čísla se dozvíte, jak Olomouc přistupuje k nakládání se strategickou materií, jakou je voda.

Vycházejí červnové Olomoucké listy

V těchto dnech je do všech schránek v Olomouci distribuováno nové vydání časopisu Olomoucké listy. Oblíbené periodikum informuje kromě jiného o tom, že legendární stánek olomouckých hokejových kohoutů, zimní stadion - „Plecharéna“, dostane novou střechu. Hokejisty v květnu na stadionu totiž vystřídala stavební firma. Hotovo má být nejpozději do poloviny prázdnin.

Festival Dvořákova Olomouc zahájí koncertem Dvořák jedinečný

Zahajovacím koncertem letošního ročníku festivalu Dvořákova Olomouc, jehož pořadatelem je Moravská filharmonie Olomouc, bude ve čtvrtek 13. května koncert nazvaný Dvořák jedinečný. Zahraje soubor Musica Florea, který bude řídit Marek Štryncl. Slovem bude koncert provázet Jiří Vejvoda a bude možné jej sledovat online od 19:00 na Facebooku, webu, YouTube kanále MFO, nebo na stránkách www.dvorakovaolomouc.cz

Vycházejí květnové Olomoucké listy

V těchto dnech dostávají Olomoučané do schránky nové vydání časopisu Olomoucké listy. Měsíčník informuje například o tom, že bude znovu zpřístupněna věž radnice. Že olomoucký magistrát zažil masivní kybernetický útok, který ochromil datovou síť a znemožnil výkon většiny agend. Dozvíte se, že cestující budou mít v nových městských autobusech Dopravního podniku klimatizaci. Tématem květnového čísla je sdílená a alternativní doprava v našem městě.

První letošní Selské a Zahradnické trhy na Floře

Po více než půl roce se na Výstaviště Flora vrací akce! Již tento týden se uskuteční první venkovní Selské a Zahradnické trhy. Vstup je zdarma.
Více aktualit