Aktuality

Svoboda má kulatiny, užijte si happening

Třicet let od sametové revoluce slaví Olomouc velkolepě. Město spolu s dalšími institucemi připravilo nabitý program.

Svoboda má kulatiny, užijte si happening, festivaly, videomapping s Sametovou noc

Třicet let od sametové revoluce oslaví Olomouc velkolepě. Město spolu s dalšími institucemi připravilo nabitý program. Ten v režii města startuje 14. listopadu prezentací knihy o listopadových událostech 1989 v Olomouci. Veřejnost čekají besedy, projekce, komponované pořady, divadelní představení i koncerty.

Vycházejí listopadové Olomoucké listy

V těchto dnech vychází nové číslo časopisu Olomoucké listy, který přináší do všech schránek ve městě aktuality o dění v Olomouci.

Kurzy dopravní výchovy nejen seniorů

Oblíbené kurzy dopravní výchovy seniorů začaly letos v říjnu. Kurzy obohatilo Centrum Semafor především o nový videomateriál, tzn. více instruktážních filmů a videoukázek. "Zaměříme se také v daleko větší míře na zásady bezpečného chování všech kategorii účastníků silničního provozu a více prostoru budeme věnovat i tomu, jak se bezpečně pohybovat po Olomouci," uvedl za Semafor Josef Línek. Všechny typy kurzů se konají až do 18. března 2020 s výjimkou vánočních svátků.

Centrum pohybu Olomouc patří 17.října seniorům

Centrum pohybu Olomouc je místo, kde probíhá řada aktivit. Od cvičení, přes tanec až po koncerty. Centrum se specializuje hlavně na pohyb a to i pohyb seniorů. Své cvičící programy měli i v Olomouckých klubech pro seniory a měly úspěch.
Více aktualit