Aktuality

Vycházejí červnové Olomoucké listy

V těchto dnech dostávají Olomoučané do schránky červnové vydání časopisu Olomoucké listy, které informují o dění ve městě.

Zahradnické trhy na Floře, potěší milovníky rostlin a podpoří místní pěstitele

Období jara je spojené s pracemi na zahrádkách, sázením rostlin či kutilskými pracemi kolem domu. Výstaviště Flora Olomouc proto nabízí vůbec první akci svého druhu – víkendové Zahradnické trhy. Konat se budou ve třech termínech na čerstvém vzduchu ve Smetanových sadech za pavilonem A.

Sváteční provoz lékáren

O státním svátku nemusí mít lidé obavy, že v případě nutnosti neseženou potřebné léky. V pátek 8. května bude v Olomouci i regionu zajištěn lékárenský provoz. V každém okrese bude otevřena jedna prodejna léků.

Vycházejí květnové Olomoucké listy

V těchto dnech dostávají Olomoučané do schránky květnové vydání časopisu Olomoucké listy. Po 25 letech, kdy vycházely pravidelně, jsme byli nuceni z důvodu koronavirové krize Listy v dubnu nevydat. Proto jsme rádi, že se situace vrací pomalu do normálních kolejí a my vás můžeme informovat o dění ve městě.

Zoo se otevřela návštěvníkům

Olomoucká zoo se po delší odmlce opět otevírá veřejnosti. V úterý přijal krizový štáb opatření, která vedou k rozvolňování situace v souvislosti s pandemií koronaviru. Podmínkou bylo, aby zoo před svým otevřením předložila krizovému štábu hygienický plán včetně režimových opatření a veškerých nařízení zároveň dostála.
Více aktualit