Aktuality

Rekordmanka mezi vedoucími klubů pro seniory

Klub seniorů v Nedvězí děkoval své dlouholeté vedoucí. Po 21 letech ukončila vedení klubu paní Soňa Konkolová. Neúnavná iniciátorka akcí nejrůznějšího zaměření předala vedení klubu dlouholeté klubové spolupracovnici paní Věře Suchomelové.

Jak propojit tradice, rodinu a aktivní život, ví Babička roku z Chomoutova

Jak aktivní může být člověk v seniorském věku, dokázala na podzim ve finále soutěže Babička roku 2022 Blanka Vrbková z Olomouce-Chomoutova, která soutěž ovládla a kromě hlavního titulu si odnesla také prvenství v kategoriích Babička sympatie a Babička EU. Úspěšnou Olomoučanku velmi rád přijal ve své pracovně i primátor města Olomouce Mirek Žbánek.

Inventura v zoo s lístkem o ceny

Konec roku přinesl pro zaměstnance olomoucké zoo pravidelnou inventarizaci. Bylo potřeba spočítat zvířata. Nejen tak ledabyle, ale přesně. Práci sčítacích komisařů si mohou teď v době od 2. ledna do 12. února vyzkoušet i návštěvníci. V těchto zimních měsících se tradiční zooinventurou baví téměř všichni příchozí.

XXII. Městský bál otevře plesovou sezónu. Vstupenky můžete stále koupit

Už tuto sobotu zahajujeme olomouckou plesovou sezónu Městským bálem. Vstupenky ještě jsou! Stavte se pro ně v Informačním centru v podloubí radnice. XXII. Městský bál začíná ve 20 hodin již tradičně na Výstavišti Flora Olomouc a těšit se můžete na hudební vystoupení Michala Hrůzy, Leony Machálkové, Natálie Tichánkové a mnoha dalších.

Vycházejí lednové Olomoucké listy

Dnes začala distribuce lednového čísla Olomouckých listů. Časopis mimo jiné přináší informace o tom, že po volbách začaly pracovat nově složené komise městských částí.
Více aktualit