Aktuality

Flora bude slavit své šedesátiny až do listopadu

Rok oslav šedesátého výročí květinových výstav Flora Olomouc nabírá na intenzitě. V současnosti nabízí Plenérovou výstavu a fotosoutěž. Vyvrcholením sezony pak bude listopadový koncert Michael Jackson Symphony ve spolupráci s Moravskou filharmonií. Největší hity krále popu zazní v jedinečných aranžích Martina Kumžáka a jeho Moondance Orchestra.

Moravské divadelní léto nabídne open air, populární muzikály i hrdiny kresleného seriálu

Moravské divadelní léto, jehož druhý ročník startuje letos v srpnu, nabídne open air premiéru inscenace Cyrano z Bergeracu, jubilejní sté uvedení Sluhy dvou pánů i hrdiny kresleného seriálu Jaroslava Foglara Rychlé šípy. Festival Moravské divadelní léto navazuje na přehlídku Olomoucké divadelní prázdniny, kterou Moravské divadlo pořádalo od roku 2010 do roku 2015. Festival se uskuteční pod záštitou primátora statutárního města Olomouce Antonína Staňka.

Svátky města Olomouce budou letos velkolepé, Olomoučané prožijí pouť časem

Na atraktivní cestu časem pozvou účastníky letošní Svátky města Olomouce. Díky řadě divadelních představení, přehlídkám historických vojsk i velké bitvě se Olomoučané budou moci podívat do svého města v 15., 18. či 19. století a prožít znovu velké okamžiky z bohaté olomoucké historie.

Nezapomeňte do 31. května uhradit poplatek za komunální odpad v roce 2018

Poplatek lze zaplatit v úředních hodinách hotově či platební kartou na pokladně budovy NAMIRO, Palackého 14 a Hynaisova 10, Olomouc nebo na detašovaných pracovištích magistrátu.

Vstupenky na open-air koncert Moravské filharmonie již v prodeji

Vstupenky na velký koncert pod širým nebem Moravské filharmonie, který se uskuteční v pátek 1. června 2018 od 19 hodin na Horním náměstí, mohou zájemci zakoupit v Informačním centru na olomoucké radnici.
Více aktualit