Aktuality

Klub seniorů Polská rekapituluje svou pololetní činnost

S blížícím se koncem prvního pololetí roku 2024 můžeme lehce zrekapitulovat naši činnost. Zahrnovala nejen řadu kulturních, sportovních či turistických akcí, ale také dárcovství. Rád bych poděkoval některým našim členům, kteří reagovali na výzvu FN Olomouc, šli darovat krev a pomohli nemocnici doplnit zásoby této vzácné tekutiny.

Vycházejí červnové Olomoucké listy

V těchto dnech probíhá distribuce červnového čísla Olomouckých listů. Hlavním tématem populárního měsíčníku je, že se Olomouc stala motivem nové zlaté mince a má i novou Eurobankovku. Našich zastupitelů jsme se proto v anketě zeptali na názor ohledně propagace. Dozvíte se ale také, že nás čekají letní opravy dopravní infrastruktury. Nebo že se blíží na svátky města. A taky se dočtete o dalším ročníku Olomouckého půlmaratonu. A přinášíme další spoustu snad zajímavých informací.

Setkáním seniorů v Avionu vyvrcholila soutěž „Sejdeme se u Svitav“

Vyhodnocení 4. ročníku turisticko-společenské akce nazvané Sejdeme se u Svitav, jejímž smyslem je rozhýbat tělo, navázat nová přátelství, projít se jarní krajinou a poznat zajímavá místa, proběhlo 29. května v olomoucké restauraci Avion. Tradičními účastníky byli členové olomouckých klubů pro seniory a senioři ze spřáteleného Hradce Králové. Společně od 1. února do 31. března ušli 59 894 kilometrů.

Cvičení na židlích

Vhodné pro všechny, kteří už nezvládnou cvičení na zemi.

Tradiční seniorská veselice roztančila pavilon A

Pavilon A Výstaviště Flora Olomouc ožil ve čtvrtek 9. května veselicí seniorů. Příjemnou zábavu přišla návštěvníkům z Olomoucka i ze spřáteleného Hradce Králové popřát náměstkyně Kateřina Dobrozemská. „Tradiční májová zábava se každoročně těší velkému zájmu, což je důkazem, že lidé mají chuť se setkávat a bavit,“ uvedla Dobrozemská.
Více aktualit