Aktuality

Akce Sejdeme se u Svitav je v plném proudu!

V pořadí druhá společná vycházka, tentokrát pod vedením pana Staňka, proběhla dne 21.2.2023. Vycházka se nesla v duchu poznávání renesanční architektury v Olomouci a senioři se prošli trasou dlouhou cca 2 km. Počasí k nám tentokrát bylo o něco vlídnější, než na minulé vycházce a chvílemi dokonce vysvitlo i slunce!

Vycházka začala, jako všechny, v 10 hodin. Vycházelo se z Václavského náměstí od kostela sv. Anny a procházka skončila na Horním náměstí. Trasa byla sice kratší, ovšem o to více zajímavých informací se senioři dozvěděli o naší Olomouci.

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se, že se opět potkáme na nadcházející vycházce, která se bude konat dne 14.3.2023. Start bude v 10 hodin na Tržnici. Trasa povede přes Nové sady do Nemilan. Celková délka trasy cca 4,5 km. Vítáni jsou všichni, kteří si chtějí zpříjemnit den procházkou!

V roce 2017 byly aktivity pro seniory v Olomouci podporovány z dotace MPSV v rámci soutěže Obec přátelská seniorům 2017 a jsou rovněž podpořeny v rámci stejné soutěže v roce 2019.