Aktuality

Vycházejí listopadové Olomoucké listy 2021

V těchto dnech je do všech schránek v našem městě distribuováno listopadové vydání časopisu Olomoucké listy. Oblíbené městské periodikum v rubrice Téma informuje o tom, že dlouhodobá revitalizace Olomouce sklízí úspěchy a uznání i za hranicemi města. Svědčí o tom i slavnostní vyhlášení vítězů prestižního celorepublikového projektu Naše město 1991-2021, kde Olomouc získala jednu z hlavních cen.

V Listech se dočtete, že Olomouc má plán na obnovu veřejného osvětlení. Dozvíte se, že tržnice, která k centru Olomouce tradičně patří, nezmizí ani v dalších letech. Naopak by se měla rozvíjet a měnit k lepšímu. Město ji chce totiž pronajmout formou koncesního řízení. Jednou z podmínek udělení koncese je zachování zelných trhů.

Taky se můžete těšit na Svatomartinské slavnosti. Ve čtvrtek 11. listopadu v 11 hodin a 11 minut se na Dolním náměstí otevře první svatomartinské víno a vypuknou Svatomartinské slavnosti.

Věříme, že zaujme spousta dalších zajímavých zpráv a informací z našeho města.

Vaše náměty, postřehy a připomínky rádi uvítáme na adrese: [email protected]
Máte-li zájem o inzerci v Olomouckých listech, pište na: [email protected]

Měsíčník Olomoucké listy vydává Rada města Olomouce a je distribuován prostřednictvím České pošty do všech poštovních schránek v Olomouci zdarma. Problémy s distribucí a nedodáním výtisků, hlaste na telefonní číslo 773 617 353 nebo reklamujte u svého poštovního doručovatele.

Časopis je k dispozici také v Informačním centru v podloubí radnice.

Uzávěrka prosincového čísla je 22. listopadu 2021.

Časopis ke stažení ve formátu PDF: Olomoucké listy 2021/11.

V roce 2017 byly aktivity pro seniory v Olomouci podporovány z dotace MPSV v rámci soutěže Obec přátelská seniorům 2017 a jsou rovněž podpořeny v rámci stejné soutěže v roce 2019.