Aktuality

Vycházejí srpnové Olomoucké listy

V těchto dnech je do všech schránek v našem městě distribuováno nové vydání časopisu Olomoucké listy. Oblíbené periodikum informuje kromě jiného o tom, že nově by se parkování v Olomouci mělo rozčlenit do čtyř zón s odlišnými pravidly. V polovině září bude návrh představen na setkáních s veřejností.

Při čtení se dozvíte, že pokračují práce na protipovodňové ochraně města. Byly dokončeny poslední piloty a do Olomouce dorazily první díly druhé poloviny mostu Rejnok. Nad řeku se dostane na podzim. V Listech se dočtete, že jedenáctý ročník olomouckého půlmaratonu se v sobotu 14. srpna stane jednou z hlavních sportovních událostí města.

Věříme, že čtenáře zaujme spousta dalších zajímavých informací z našeho města.

Vaše náměty, postřehy a připomínky rádi uvítáme na adrese: [email protected]
Máte-li zájem o inzerci v Olomouckých listech, pište na: [email protected]

Měsíčník Olomoucké listy vydává Rada města Olomouce a je distribuován prostřednictvím České pošty do všech poštovních schránek v Olomouci zdarma. Problémy s distribucí a nedodáním výtisků, hlaste na telefonní číslo 773 617 353 nebo reklamujte u svého poštovního doručovatele.

Časopis je k dispozici také v Informačním centru v podloubí radnice.

Uzávěrka zářijového čísla je 23.8.2021.

Časopis ke stažení ve formátu PDF: Olomoucké listy 2021/8.

V roce 2017 byly aktivity pro seniory v Olomouci podporovány z dotace MPSV v rámci soutěže Obec přátelská seniorům 2017 a jsou rovněž podpořeny v rámci stejné soutěže v roce 2019.