Aktuality

Čtěte červencové Olomoucké listy - novinky z našeho města

V těchto dnech probíhá distribuce červencového čísla Olomouckých listů. Hlavním tématem populárního měsíčníku je městský turismus. Být turistou ve vlastním městě není nic neobvyklého.

Našich zastupitelů jsme se proto v anketě zeptali na jejich oblíbené místo v Olomouci. Dozvíte se ale také, že město a Povodí Moravy společně budují protipovodňovou ochranu. Právě nyní se chystá třetí a nejdůležitější etapa na severu Olomouce, která je pro převedení vody městem nejdůležitější. Její podoba vzejde z krajinářské soutěže. Nebo píšeme o tom, že se radní shodli na pořízení studie pro střednědobé využití prostoru kolem tržnice. A přinášíme další spoustu snad zajímavých informací.

Pokud by se distribuce, kterou zajišťuje Česká pošta, někde zadrhla, napište nám to prosím na adresu [email protected]. Na stejný mail nám můžete také posílat své tipy a to, čemu se postaru říká redakční pošta.

V případě zájmu o inzerci či komerční sdělení, použijte prosím e-mailovou adresu [email protected].

A jestli je něco, na co se chcete zeptat politiků či úředníků, pište na [email protected]. Děkujeme za vaši přízeň. Pokud Olomoucké listy nedostanete do schránky, jsou pro vás k dispozici v Informačním centru v podloubí radnice, nebo na vrátnicích všech městských objektů. Elektronicky pak na adrese https://listy.olomouc.eu.

Aktivity jsou podpořeny z NDT Obec přátelská rodině a seniorům 2023.

Mediální partneři: