Aktuality

Nové číslo časopisu Olomoucký senior zpestřuje začátek léta

Léto je tady a s ním i druhé letošní číslo čtvrtletníku Olomoucký senior, vydávaného městem Olomouc. Čtenáři se dozvědí, jaké akce pro naše nejstarší spoluobčany v našem městě a okolí proběhly během jara a jaké se chystají na nejbližší období.

Seznámí se s dalšími třemi vedoucími městských klubů pro seniory, přečíst si mohou i rozhovor s ředitelem Vlastivědného muzea v Olomouci, které věnovalo i ceny do čtenářské soutěže v podobě rodinných vstupenek do svých objektů. V aktuálním vydání se také představuje nová terénní odlehčovací služba dočasné péče, jsou zde tipy na kulturní akce i výlety a nechybí ani zajímavý pohled do minulosti. Závěrečná fotostrana se pak ohlíží za úspěšnou jarní veselicí pro seniory. A je tam toho mnohem více. Čtení je to jako vždy příjemné, pestré a poutavé.

Svůj výtisk Olomouckého seniora můžete získat zdarma v městském informačním centru v podloubí radnice, v infocentru odboru sociálních věcí na Štursově 1, v SeniorPointu na Pavelčákově 21 a distribuovat nám je pomáhají i vybrané sociální služby. Aktuální i všechna starší čísla časopisu jsou také k dispozici v elektronické formě na https://proseniory.olomouc.eu/casopis.

Aktivity jsou podpořeny z NDT Obec přátelská rodině a seniorům 2023.

Mediální partneři: