Aktuality

Vycházejí lednové Olomoucké listy

Dnes začala distribuce lednového čísla Olomouckých listů. Časopis mimo jiné přináší informace o tom, že po volbách začaly pracovat nově složené komise městských částí.

Dočtete se, že má město schválený rozpočet pro letošní rok s příjmy ve výši 3,017 miliardy korun, výdaje 3,181 miliardy korun a 521 milionů korun alokovaných na investice.

V anketě jsme se zastupitelů zeptali, jak vnímají územní rozvoj města a co jim v Olomouci chybí?

Voličům přinášíme informace pro lednové prezidentské volby. Při čtení Listů se dozvíte, že nově zrekonstruované operační středisko má Městské policie Olomouc.

Věříme, že vás zaujme i spousta dalších zajímavých zpráv a informací z Olomouce.

Vaše náměty, postřehy a připomínky rádi uvítáme na adrese: [email protected]. Máte-li zájem o inzerci v Olomouckých listech, pište na: [email protected]. Uzávěrka příštího čísla je 20. ledna 2023.

Měsíčník vydává Rada města Olomouce a je distribuován prostřednictvím České pošty. Pokud k vám nedorazí, dejte nám vědět na [email protected].

Časopis je k dispozici zdarma také v Informačním centru v podloubí radnice a elektronicky ke stažení zde.

V roce 2017 byly aktivity pro seniory v Olomouci podporovány z dotace MPSV v rámci soutěže Obec přátelská seniorům 2017 a jsou rovněž podpořeny v rámci stejné soutěže v roce 2019.