Aktuality

Jubilejní Divadelní Flora hlavním tématem květnových Olomouckých listů

Milé čtenářky a čtenáři Olomouckých listů, máme pro vás květnové číslo, jehož hlavním tématem je Divadelní Flora, festival s pětadvacetiletou tradicí. Připomínáme ale i dalšího jubilanta – Dvořákovu Olomouc, fotostranou navazujeme na Olomoucký tvarůžkový festival a píšeme o nové sezoně letního kina... Přidáme i sport, rozvoj města a rozhovory. No a když vyluštíte křížovku, třeba zrovna vás vylosujeme, abyste dostali zdarma vstupenky do divadla na Mozartovu lechtivou operu.

Olomoucké listy byste měli dostat každopádně od České pošty zdarma rovnou do své poštovní schránky. Pokud se tak nestane, neváhejte nás na mezery v distribuci upozornit na adrese: [email protected].

Pokud chcete vedení města či pracovníky magistrátu upozornit na cokoliv jiného, zkuste rubriku Otevřená radnice s adresou [email protected].

No a kdybyste měli zájem inzerovat v dalším čísle, ozvěte se na [email protected]. Uzávěrka červnového čísla je 20. května 2022.

Přejeme vám krásný nebo ještě krásnější květen, protože máj je v roce jenom jeden!

Časopis ke stažení ve formátu PDF: Olomoucké listy 2022/05.

Vaše redakce

V roce 2017 byly aktivity pro seniory v Olomouci podporovány z dotace MPSV v rámci soutěže Obec přátelská seniorům 2017 a jsou rovněž podpořeny v rámci stejné soutěže v roce 2019.