Aktuality

Vycházejí říjnové Olomoucké listy

V těchto dnech je do všech schránek v našem městě distribuováno říjnové vydání časopisu Olomoucké listy. Oblíbené městské periodikum v rubrice Téma informuje o tom, že letos uplynulo 65 let od vzniku olomoucké ZOO.

V Listech se dočtete, že poblíž hlavního vlakového nádraží vznikne nová hala pro odstavování a servis tramvají dopravního podniku. Stavba za téměř 280 milionů potrvá rok a půl. Dozvíte se, že město umí uspořádat velkou mezinárodní konferenci - setkání partnerských města obcí V4 a odbornou konferenci chválili nejen účastníci, ale i zahraniční odbor kanceláře prezidenta republiky a ministerstvo zahraničí.

Věříme, že zaujme spousta dalších zajímavých zpráv a informací z našeho města.

Vaše náměty, postřehy a připomínky rádi uvítáme na adrese: [email protected]
Máte-li zájem o inzerci v Olomouckých listech, pište na: [email protected]

Měsíčník Olomoucké listy vydává Rada města Olomouce a je distribuován prostřednictvím České pošty do všech poštovních schránek v Olomouci zdarma. Problémy s distribucí a nedodáním výtisků, hlaste na telefonní číslo 773 617 353 nebo reklamujte u svého poštovního doručovatele.

Časopis je k dispozici také v Informačním centru v podloubí radnice.

Uzávěrka listopadového čísla je 18. října 2021.

Časopis ke stažení ve formátu PDF: Olomoucké listy 2021/10.

V roce 2017 byly aktivity pro seniory v Olomouci podporovány z dotace MPSV v rámci soutěže Obec přátelská seniorům 2017 a jsou rovněž podpořeny v rámci stejné soutěže v roce 2019.